site_anasayfa_arka_plan_üst.jpg

ZAYIFLATAN ADAM

1996 yılında kurulan şirketimiz alanında bir çok ilklere imza atmıştır rejimsiz zayıflama ürünleri dogal organik sertifikalı ürünler örnegin türkiye de ve dünyada ilk olan lahana çorbası , 25 bitkili form çayı , bitkisel gögüs büyütücü ve su geçiren oje doğal kilo aldırıcı macun lar gibi toplamda 328 çeşit ürüne imza atmıştır.

Krizlere pek yabancı sayılmayan ülkemizde bitkisel ürün sektöründe varolan ve halen ayakta kalmayı başarabilen sayılı şirketlerden biri olarak bu başarımızı dürüst ve doğru ürünlere imzamızı atmamıza ve müşteri memnuniyetini önemsememize borçlu olduğumuzu düşünüyoruz.

Üstlendiğimiz ürün yelpazemizi niteliğine ve niceliğine bağlı olarak kadromuzu, elzem temel kadromuzun alt yapısı üzerine kurduk. Yeniden yapılanmamıza hız verdik. Ürünlerimizde kullandığımız tüm bitkilerin tohum döneminden, ekilip büyümesine, yola uzaklığına, kurutulma yerlerine kadar takibimizde olarak gerçekleştirmekteyiz. Biz ürünlerimize güveniyoruz. Konumumuz ne olursa olsun biz her zaman işimizin başındayız.

woman-in-yellow-sweater-holding-white-ce
site anasayfa arka plan alt.jpg